O MNĚ

profil-copy-nahled

Vítám Vás na svých, především sladkých, stránkách s názvem DortaNela..;-)

Jmenuji se Ivana Demková, roz. Lehovcová a žiji se svou rodinou na Praze 8, kde jsem se také i narodila. Jsem „dortový samouk“, který se do pečení velmi zamiloval a to vlastně hlavně díky své dceři Nele, kvůli které jsem na mateřské dovolené začala více péct a po níž jsem ve finále také pojmenovala své stránky „Dort a Nela“ ⇒ „DortaNela“…:-)

První narozeninový dort jsem připravila v roce 2010, Nele k jejím prvním narozeninám, ale od poloviny roku 2013 se má galerie postupně rozšiřovala, neboť jsem pekla nejen pro rodinu, ale i blízké přátele a kamarády a proto vznikly webové a poté i FB stránky, kde můžu fotografie shromažďovat a případně vkládat i postupy a recepty na další jiné dobrůtky.. 

Nyní jsem opět na rodičovské dovolené, neboť se nám v roce 2014 narodil syn Denis. S ním to pečení časově tak snadné není, proto peču už jen zřídka a spíš se snažím ve volné chvilce trénovat a nebo se učím nové věci. Osobně jsem velmi zvědavá na 2. pololetí roku 2017, protože se mi pomalu blíží konec rodičovské dovolené a budu řešit co dál a hledat si práci – zatím ani netuším, zda zůstanu u pozice ekonomky, nebo se budu cukrařině věnovat naplno, případně jen okrajově při práci a dělat to s chutí a s radostí.. Možná budu moci v budoucnu dělat dorty ve větším a  mimo rodinu a přátele, ale až na to budou podmínky a splním potřebné požadavky, nyní to bohužel nejde..  Uvidíme jak se nakonec vše vyvine..;-)

Obecně bych řekla, že se snažím vymýšlet a připravovat dorty tak, aby byly co nejvíce jedinečné, ikdyž je mi jasné, že se musím ještě hóóódně učit. Tak snad se Vám tyto stránky a hlavně mé dorty, budou líbit..:-)

Iv.

 

V případě jakéhokoliv dotazu se na mě neváhejte obrátit prostřednictvím e-mailu ivi@post.cz, těchto stránek, nebo zprávou na facebookových stránkách „Dorty – DortaNela“. Když budu moci, ráda poradím..;-)