RŮZNÉ

PŘEDLOHA A DORT

Navrhování a kreslení dortu patří mezi mojí nejoblíbenější část přípravy. Většinou kreslím v případě, že mam více času a nebo když mam rychlý nápad, který si poznamenám, abych ho nezapomněla..:-) Do této fotogalerie dám nějaké fotografie (od nejstarších po nejnovější), kde první fotka je můj kreslený návrh či předloha (například fotografie) a druhá fotka již výsledný dort..:-)

Mach a Šebestová a předloha modelace

4dort

Krysařík

KABELKA - vzor, z kterého jsem vycházela a dort

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

DORTY PO PŘEDÁNÍ

Zde budou fotografie (od nejstarších po nejnovější) některých dortů po předání, například s oslavencem či rozkrájená torza dortů..:-) Samozřejmě jen, pokud se k tomuto pokladu dostanu a mam možnost ho zveřejnit (nějaké tajné poklady mam schované jen pro sebe)..:-)

Pegas v oblacích - s Nelinkou

MIMOŇKY A ZMRZLINA - s oslavenkyní

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

FOTOPOSTUPY

Zde budu dávat některé fotopostupy (od nejstarších po nejnovější), aneb „jakpaktovzniká“..:-) Nejedná se o klasický postup „krok za krokem“, ale o drobné focení při přípravě dortu či modelace a kreslení. Časem bych chtěla tuto fotogalerii rozšířit o detailní fotopostupy, které opravdu někomu budou moci někdy pomoct..;-) 

Páv - postup

Fotopostup - Kolibřík

Krysařík - postup

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

JINÉ DOBROTY

Zde je takový koktejl výtvorů všeho druhu (od nejstarších po nejnovější), takové jiné dobroty..:-) Například cupcakes, muffins, cake pops, zmrzliny, koláče, sušenky a jiné dobroty, které budu doma zkoušet..:-)

veverky do školky

sušenky

cukroví

Perníkový adventní stromec

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

KORPUSY, KRÉMY

Zde bych chtěla časem dávat fotografie krémů a korpusů a případné kombinace s ovocem, které používám.. Ale musím nějak vymyslet a sjednotit design při focení. Zatím sem dám nějaké fotografie, které jsem si doposud fotila jen pro sebe a časem to obměním a sjednotím..:-)

Ananasové těsto a smetanový krém

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

RŮZNÉ

Mix různých fotografií (od nejstarších po nejnovější) …:-)

Dort od Nelinky pro Denise

Capucine - má sladká panenka

Robot

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»